Učení aj.

učení se nám zatím daří velmi dobře. Mnoho z dětí poctivě dělá cvičení ze druhé stránky každého písmenka, když jsem si tedy dnes děti poslechla, jak čtou, většině to šlo velice dobře. Dnes jsme se začali učit písmenko T, prosím tedy o další procvičování.

Zítra si vyberu žákovské knížky dětí. Prosím ujistěte se, že máte vyplněnou první stranu (informace o dítěti, kontakty a kopie kartičky pojišťovny), dole podpis, že jste se seznámili se školním řádem. Prosím také o pravidelnou kontrolu ŽK u razítek a známek, ideálně také potvrzenou podpisem. Žákovské knížky vrátím dětem v pátek. Čas od času se bude stávat, že je stejně jako učebnice budu mít chvilku u sebe, např. kvůli doplnění známek, razítek, kontrole podpisů apod.

Někteří z vás mi stále ještě neodevzdali zdravotní způsobilosti, chybí mi dokonce dotazník s informacemi od dvou dětí. Upozorňuji, že kdo neodevzdá zdravotní způsobilost do první akce mimo školu, nebude ji s námi moci absolvovat.

Stále prosím s dětmi pracujte na zdravém sezení a správném úchopu tužky při psaní. Je to důležité pro budoucí grafomotorický vývoj. Děkuji a přeji krásný zbytek týdne.