Čtvrteční bruslení

ve čtvrtek nás čeká první bruslení. Pro jistotu zde máte seznam, co nezapomenout zabalit dětem.

Samostatnou taška na věci (ne věci v aktovce), brusle, helmu, rukavice (raději teplejší než obyčejné prstové),  sportovní oblečení vhodné na bruslení (ne příliš teplé – děti se zapotí, ne příliš tenké – aby v případě pádu nebyly hned mokré), suché věci na převlečení, větší svačinu na později, pití.

Odcházet budeme na začátku 1. vyučovací hodiny, sejdeme se klasicky ve třídě, věci na bruslení ať si děti nechají ve skříňce, aktovku si berou rovnou nahoru. Vracíme se na začátku 3. vyučovací hodiny a probíhá další výuka podle rozvrhu.

Na bruslení nás bude doprovázet paní učitelka Urbanová, ale i tak přivítáme případnou další pomoc rodičů či prarodičů apod. při nazouvání bruslí. Pokud s námi někdo může jít, napište mi prosím e-mail. Stejně tak Vás prosím o zprávu, pokud přivedete děti na první bruslení rovnou na stadion.

Myslete prosím na to, že věci jsou pro prvňáčky těžké a špatně se jim skládají do zavazadla. Proto prosím večer před bruslením zabalte vše společně, aby děti věděly, kde co mají, a pomozte jim vyzkoušet si nošení zavazadla s bruslemi. Věřím, že se vše společně naučíme a zvládneme.

Děkuji za spolupráci.