Focení

přišly nám fotografie ze společného focení v září. Fotografie za moc nestojí, hlavně já jako paní učitelka mám pocit, že jsem utekla z písničky “Boky jako skříň”, ačkoliv běžně to tak špatné není 🙂 Některé děti tam mají také lehce nelichotivé pozice a výrazy… každopádně fotografie Vám pošlu domů. Mrzelo mě, že pouze toto by byla naše společná vzpomínka na první školní rok, a proto jsem dnes poprosila pana fotografa, aby nám udělal ještě jednu společnou fotku ve třídě před tabulí. Myslím, že vyšla o hodně lépe. Dám Vám vědět, až budou hotové náhledy, abyste si případně mohli dokoupit i tuto značně lepší společnou veselou fotku.

Také by mělo být možné jednotlivé fotografie dětí nakoupit ve více počtech. Pokud o to máte zájem, napište mi prosím emailem. Platí, že jedna fotografie stojí 60 Kč.

Děkuji a přeji krásný začátek týdne,

M. Zelená