Čtvrtek 3.9.

Milí prvňáčci, vážení rodiče,

dnes jsme se byli projít po škole a chvilinku na školní zahradě, trochu jsme se zasekli u šatních skříněk, ale časem vše doladíme a na zahradě budeme déle :-).

S dětmi jsme si povídali o tom, jak se správně drží tužka, posílám vám také níže odkaz na video, kde si mohou děti správné držení zopakovat, ale nebojte se, budeme se tomu nyní věnovat každý den :-).

Do žákovských knížek na stránku, kde jste se podepisovali pod vašimi kontakty, jsem nalepila každému žáčkovi email a heslo, ať jsme pro jistotu připraveni na distanční výuku, kdyby náhodou….Pod tímto emailem a heslem se lze přihlásit do školních Teamsů, přes které by probíhala případná on-line výuka. Zatím neřešme a až nastane chvíle, kdy bude potřeba, všechny informace Vám napíšu sem na stránky třídy.

Děti byly dnes opět skvělé a jelikož si s nimi stále povídám, nestíhám moc fotit, ale posíláme pozdrav alespoň z velké přestávky 🙂

S pozdravem Zuzana Cháberová