Týdenní plán od 7.-11.9.

pravidelně zde budu vkládat týdenní plány pro váš přehled, co s dětmi ve škole děláme. Tyto informace by mohly pomoct dětem, které budou nemocné nebo z jiného důvodu nebudou ve škole. Nemusíte mi tedy psát o učivo, vše tu každý týden bude.

V českém jazyce budeme pracovat se zelenou písankou, kde jsou grafomotorická cvičení do str. 9. Dále v pracovním sešitě Lili a Vili str. 6-8. Budeme poznávat písmenko A a U.

V matematice budeme rozdělovat celky na části, stavět stavby a již jsme začali krokovat. Pracovní sešit str.6-10.

V prvouce jsme si povídali o škole, co uděláme, když potkáme dospělého člověka ve škole, hráli jsme i krátké scénky. Povídáme si o tom, kdo pracuje ve škole, co se děje ve škole. Co dělají ve škole a ve třídě žáci. Pracovní sešit str. 6-9.

Angličtina – seznámíme se s pracovním sešitem, povíme si něco o pozdravech, pustíme si anglickou písničku. Pracovní sešit str.2-3.

Zdravíme Vás z matematiky 🙂 Z.Ch.