Druhý školní týden

musím děti velmi pochválit, moc pěkně pracují a někteří mi zodpovědně odevzdávají zdravotní posudky, děkuji vám.

Dnes jsem mluvila s paní vychovatelkou, také všechny moc chválí a zároveň vás prosí, zda by děti mohly mít na čipech do jídelny klíčenku, aby se čipy neztrácely, moc vám děkuji za pochopení a spolupráci.

Někdo dnes neměl tenisky na ven na tělocvik, prosím alespoň v den, kdy je tělocvik, když půjdeme ven, ať přijdou děti do školy ve sportovní obuvi a nemusí poté na tělesnou výchovu v botičkách tzv.,,balerínkách”. Moc děkuji.

Chodíme se každý den minimálně na jednu hodinu učit ven, musíme využít krásného počasí :-), dokud to jde, až to zvládnu opět vložím fotky.

Na pracovních činnostech děti vytvořily krásné přání do domova seniorů. Mají velkou pochvalu, jsou skvělí. Z.Ch.