Bruslení

Vážení rodiče, milí prvňáčci,

pomalinku se nám blíží první bruslení – 22. září, dvakrát poté půjdeme v říjnu a dvakrát v listopadu. Termíny viz níže.

Na bruslení nezapomeňte brusle :-), helmu!(ideálně lyžařskou), rukavice z bezpečnostních důvodů silnější, např. lyžařské, kalhoty např. softshelové, nebo lyžařské. Kluci hokejisté mohou mít hráčské rukavice i helmu, rovněž nákrčník a chrániče.

Hokejisté mají občas svou rychlejší lekci, tak ať jsou dobře chráněni :-).

Velmi ráda budu, když mi s dětmi alespoň někdo z vašich řad pomůžete na Slávii v šatně, jelikož budu obouvat cca 20 dětí, zvládnu to a respektuji, že pracujete, jen nenápadně naznačuji 🙂 , kdo by mohl, jste vítán, každá ruka se bude hodit :-). Předem moc děkuji.

Lekce bruslení bude stát 30,- Kč na dítě, omlouvám se, že jsem vás na třídních schůzkách mystifikovala, ale situace se změnila a ze školní on-line pokladny se vám vždy za bruslení odečte 30,- Kč.

Zde jsou termíny bruslení do konce kalendářního roku:

22.9.,

9.10.,20.10.

6.11., 20.11.

Organizačně:  Děti přijdou ráno do třídy, kde si nechají aktovku a poté vyrazíme na HC Slavia Praha a ponesou si brusle, helmu a rukavice, v čem uznáte za vhodné, ideálně něco, co se vejde do šatní skříňky a helmu jen připnou na poutko a nebo do ruky. Zatím nechám na Vás a uvidíme, co se nám osvědčí.

Děti skvěle plní úkoly 🙂 , tak rychle mají švihadla, já jen zírám :-), moc děkuji. Zdravíme se švihadly 🙂 a ježkem. Krásný víkend.